Loading...

Kongsberg Automotive provides world-class products to the global vehicle industry. Our products enhance the driving experience, making it safer, more comfortable and sustainable. With revenues of approx. EUR 1.1 billion and approximately 11.500 employees in 19 countries, Kongsberg Automotive is truly a global supplier. The company is headquartered in Zürich, Switzerland and has more than 25 production facilities worldwide. The product portfolio includes seat comfort systems, driver and motion control systems, fluid assemblies, and industrial driver interface products developed for global vehicle manufacturers.

Warehouseman

Location:

Brześć, PL, 12345

Country/Region:  PL

O firmie

Firma "KONGSBERG AUTOMOTIVE" Sp. z o.o. jest częścią norweskiego koncernu działającego w branży motoryzacyjnej, którego fabryki i przedstawicielstwa zlokalizowane są w 20 krajach Europy, Azji, Ameryki Północnej, Ameryki Południowej i Ameryki Środkowej. Dostarczamy komponenty dla największych światowych producentów samochodów. Początki Kongsberg Automotive w Norwegii, gdzie aktualnie mieści się główna siedziba firmy, sięgają roku 1957. Na rynku Polskim działamy od 2000 roku, zakład w Pruszkowie k/Warszawy, zakład w Koluszkach k/Łodzi a od 2017 roku mamy nowy zakład w Brześciu Kujawskim.

Zakres zadań
  • Obsługa przepływu materiałów, półproduktów, wyrobów gotowych i opakowań – rozładunek, załadunek, przyjęcie, przechowywanie, handling;
  • Wykonywanie transakcji w systemie SAP w ramach przyjęć towarów, transferu materiałów; pomiędzy magazynami oraz wysyłek zgodnie z przyjętymi procedurami / instrukcjami;
  • Utrzymanie ustalonego systemu składowania i dystrybucji materiałów;
  • Utrzymanie porządku w magazynie oraz standardów 5S;
  • Obsługa wózków widłowych, prowadzenie regularnych przeglądów oraz utrzymanie czystości sprzętu magazynowego;
  • Wsparcie przy innych zadaniach w magazynie;
  • Prowadzenie inwentaryzacji zapasów;
  • Przygotowywanie dokumentacji przewozowej, prowadzenie rejestrów magazynowych.
Wymagania:
  • Uprawnienia UDT na obsługę wózków widłowych - minimum II kategoria;
  • Wykształcenie – poziom minimum: Średnie;
  • Podstawowa znajomość programów MS Office (Word, Excel, Outlook).
  • Doświadczenie w pracy na magazynie;

Mile widziane:

  • Praktyczna znajomość SAP-a lub innych systemów klasy ERP/MRP;
  • Doświadczenie w pracy na wysokim składowaniu
  • Znajomość języków obcych: Angielski.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z branży motoryzacyjnej;
  • Komfortowe warunki pracy w nowym zakładzie
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego oraz programu Multisport;
  • Możliwość korzystania z oferty Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych;
  • Wyzwania i możliwości realizacji własnych pomysłów.
Aplikacja / Kontakt

Osoby zainteresowane zachęcamy do aplikowania w formie CV.

Administratorem danych jest Kongsberg Automotive Sp. z o.o. z siedzibą w Pruszków 05-800, ul. 3 Maja 8 . Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

We want your integrity, accountability, creativity and teamwork mindset and skills

In Kongsberg Automotive we embrace diversity within our workforce. We make recruiting decisions based on experience and skills and pride ourselves on having a strong culture of leadership, diversity and inclusiveness.

We aim to employ the world’s brightest minds, providing a limitless pool of ideas and opportunities, who will incorporate our core values within their work. We believe in hiring talented people of varied backgrounds, experiences and styles and offer an unlimited contract within a dynamic and international environment with prospects for personal growth.

Step forward into your distinguished career at Kongsberg Automotive!

Keywords:

Application Id:  850